Hotele i Agroturystyka

WIRTUALNE WYCIECZKI

Od ponad 16 lat z sukcesem aktywnie realizujemy projekty marketingowe dla klientów. Nasze prezentacje multimedialne, publikacje prasowe i zdjęcia pomagają osiągnąć sukces wielu firmą i instytucją. Specjalizujemy się w multimedialnych prezentacjach zwanych wirtualnymi wycieczkami po różnego rodzaju obiektach.

Multimedialna prezentacja pozwala klientom na wirtualne zwiedzanie obiektów. Możemy swobodnie przemieszczać się z jednego pomieszczenia do kolejnego, wychodzić na zewnątrz, poruszać się między piętrami. Jest to połączenie pojedynczych panoram 360 stopni. To obserwator wybiera kierunek, w którym się chce przemieścić. Dobrze zrobiona panorama daje wrażenie realnego przebywania w danym miejscu. Przemieszczanie odbywa się poprzez hotspoty umieszczone na drzwiach, czy oknach. W efekcie mamy wrażenie realnego spaceru. W wirtualnej prezentacji możemy umieszczać zdjęcia, albumy zdjęć, filmy, opisy, mapy, itp. Najczęściej wykonujemy prezentacje w następujących obiektach: gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, hotele, restauracje, samochody, domy lub mieszkania, siłownie, nieruchomości itp. Także w przydomowych ogrodach, miejscach do rekreacji, na szlakach turystycznych, zabytkach architektury i wielu innych tego typu obiektach.

Dzięki interaktywnym prezentacjom odwiedzający Państwa stronę internetową będą mogli bez przeszkód poruszać się po prezentowanym miejscu, co z pewnością sprawi, że nie zapomną o Państwa stronie i prezentowanej na niej ofercie.

Wycieczki wirtualne to nowoczesne narzędzie stosowane w prezentacji obiektów hotelowych i gastronomicznych. Ułatwiają kontakt z klientem. Pokazują rzeczywisty wygląd prezentowanych obiektów, pomagają w podejmowaniu pozytywnych decyzji.

Hotel Księcia Józefa

Hotel Gracja

Hotel MAX

Hotel Pestkownica

Agroturystyka Nad Stawami”

Agroturystyka “Przystanek Lasówka”

Agroturystyka “Róża Kłodzka”